Solparts Logo
Projektowanie i produkcja ramek lutowniczych Usługi CNC

PRODUKCJA ROZWIĄZAŃ DLA PRZEMYSŁU - SOLPARTS

Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom dzisiejszej branży elektronicznej, dostarczając klientom innowacyjne narzędzia, które wspierają montaż komponentów elektronicznych. W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe rozwiązania, w tym ramki lutownicze, stanowiska pracy, precyzyjne systemy sprawdzania kształtu oraz wysokiej części zamienne. Nasz proces jest wyjątkowo prosty: Ty przekazujesz nam swój pomysł, a my stworzymy dla Ciebie kompleksowy projekt oraz skoordynujemy całą produkcję.

Warto na nas postawić!

  • do produkcji używamy najlepszych materiałów kompozytowych o wysokiej odporności na temperaturę,
  • doradzamy klientom w kwestii najlepszych rozwiązań z punktu widzenia specjalistów,
  • wszystkie elementy użyte do produkcji ramek spełniają wymagania norm ESD,
  • obróbka metalu i tworzenie stanowisk produkcyjnych nie mają dla nas tajemnic,
  • liczymy się ze zdaniem klientów i uwzględniamy wszystkie konieczne uwagi,
  • stawiamy na przejrzyste zasady-trzymamy się cen ustalonych na początku,
  • działamy z myślą o ekologii, stosując bezinwazyjną technologię zaopatrzenia i utylizacji odpadów.

TWORZYMY MASZYNY, KTÓRE TWORZĄ PRZYSZŁOŚĆ!

Nasza misja to znacznie więcej niż tworzenie narzędzi i stanowisk pracy dla fabryk. To my dajemy zaczątek sprzętom elektronicznym, które towarzyszą ludziom każdego dnia. Żaden komputer, telewizor, czy samochód nie powstanie bez udziału specjalistycznego oprzyrządowania do lutowania, podobnie jak żaden silnik nie powstanie bez skomplikowanych części, produkowanych przez maszyny CNC.

Solparts to firma z bogatą tradycją, która za cel obrała sobie wspieranie przemysłu elektronicznego i budowanie świata przyjaznego nam wszystkim. Jesteśmy cichym bohaterem stojącym za plecami wielkich twórców dzieł współczesnej technologii. Już od 2010 roku koncentrujemy się na potrzebach klientów, optymalizując ich pracę za sprawą specjalistycznego sprzętu, inwestycji i bogatego doświadczenia naszych pracowników.

Do tej pory zainwestowaliśmy nie tylko w park maszynowy i serię szkoleń dla kadry pracowniczej. Kapitał przeznaczyliśmy także na prace badawcze, prowadzące do wdrażania przełomowych rozwiązań i nowinek technologicznych, a wszystko to, aby podnieść jakość oferowanych produktów i usług. Narzędzia wspomagające montaż pakietów elektronicznych powstają w procesie ciągłego rozwoju i udoskonalania.

Wciąż realizujemy wizję nowoczesnego przedsiębiorstwa, które nie boi się podejmować prób i wyzwań. Jesteśmy zarówno odpowiedzialnym biznesowym partnerem, rzetelnym dostawcą, jak i uczciwym kontrahentem, czy pracodawcą. Każdy element naszej działalności jest ze sobą powiązany, a nasze działania są spójne od początku powstania firmy.

OFERTA FIRMY SOLPARTS

Cieszymy się, że tu trafiłeś. Pośród wielu konkurentów naszą firmę cechuje bogaty zakres usług. Składają się na niego projektowanie i produkcja ramek lutowniczych, tworzenie stanowisk i narzędzi wspomagających produkcję, sprawdziany kształtu oraz spoiwa lutownicze łącznie z ich regeneracją i skupem. Mamy nadzieję, że nasz katalog produktów oraz usług przypadnie Ci do gustu i znajdziesz w nim coś dla siebie.

Projektowanie i produkcja ramek lutowniczych

Projektowanie i produkcja ramek lutowniczych

Oprzyrządowanie do procesów lutowania to szeroka gałąź specjalistycznych produktów, do których zaliczają się ramki do lutowania. Do ich produkowania używamy kompozytów odpornych na wysokie temperatury. Naszą specjalnością jest projektowanie i produkcja ramek lutowniczych - od prostych tacek po bardzo rozbudowane systemy z elementami dociskowymi i wstawkami z tytanu.

Stanowiska i narzędzia wspomagające produkcję

Stanowiska i narzędzia wspomagające produkcję

Chcesz poprawić efektywność pracy w zakładzie? Warto zmienić lub zmodernizować stanowiska i narzędzia wspomagające produkcję. Dotyczy to fabryk, w których zmyślne systemy często potrafią zmienić oblicze pracy i rozwiązać spotykane problemy. Projektujemy i budujemy stanowiska robocze, linie produkcyjne, regały, wózki transportowe z systemu rurowo–złączkowego oraz narzędzia na zamówienie.

Usługi CNC

Usługi CNC

Poznaj bogaty pakiet usług w zakresie obróbki tworzyw sztucznych i metali. Na zamówienie klienta podejmiemy się stworzenia nawet najbardziej wymagających i precyzyjnych elementów. Nowoczesne obrabiarki CNC i sztab fachowców to połączenie gwarantujące sukces w zakresie produkcji części zamiennych jako pojedynczych elementów i całych serii.

Nie wystarcza Ci nasz wachlarz? Sprawdź więcej możliwości firmy SOLPARTS!

KONTAKT

Czy nasza oferta Cię zainteresowała? Tworzymy stanowiska produkcyjne, zajmujemy się obróbką metalu i produkujemy kompleksowo oprzyrządowanie do procesów lutowania. Jeśli nasza szeroka baza produktów i usług nasuwa Ci jakieś pytania, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Nasi specjaliści czekają na Twój telefon lub email!

NAPISZ DO NAS:

Nie wahaj się! Rozpatrzymy każde zlecenie i podzielimy się fachową wiedzą w przypadku problemów. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

ul. Przemysłowa 1

34-200

Sucha Beskidzka